Vyberte váš jazyk

Hlavnou náplňou spoločnosti Work 4 s.r.o. je predaj, montáž a servis odsávacích a filtračných zariadení.

Spoločnosť je na trhu od roku 2017,prioritou našej spoločnosti bol predovšetkým servis elektrostatických a prachových filtrov a montáž filtrov a vzt potrubia. Neskor v roku 2019 sme naše služby rozšírili aj o predaj filtračných jednotiek a náhradných dielov značiek : Buchel, UAS, SMOG-HOG, LTA, Indusa. V roku 2019 sme sa začali zaoberať výrobou a opravou náhradných dielov pre stroje a zariadenia.

Elektroinštalácie rodinných domov a bytov

elektroinstalacne prace domacnostSpoľahlivú elektroinštaláciu rodinných domov a bytov vykonávajú pracovníci s odbornou spôsobilosťou.

Montáž vzduchotechnického potrubia

montaz vzduchotechnicke potrubieZabezpečíme dodanie a montáž kruhového vzduchotechnického potrubia, hranatého potrubia a protipožiarnych klapiek.

Výroba a oprava náhradných dielov pre stroje

imageZabezpečujeme dodanie náhradných dielov pre stroje SACMA, MORI SAY, HATEBUR, SHIMADA a ďalšie.

Náhradné diely pre elektrostatické odsávacie zariadenie

nahradne diely elektrostaticke filtre 2Máme skladom takmer všetky náhradbé diely pre elektrostatické filtre SMOG-HOG, UAS, Buchel, LTA.

Prachové filtre a odsávacie zariadenia

Dodávame prachové odsávacie zariadenia s nanovláknami. Zabezpečíme všetky typy náhradných filtrov UAS, AB-ABSOLEN, CIPRES a iné.

Elektroinštalácie pre priemysel

elektroinstalacne prace priemyselVykonávame elektroinštalačné práce pre priemysel - montáž, osvetlenia, rozvádzačov, zásuvie a ďalšie.

Čistenie a servis elektrostatických filtrov a odsávacích zariadení

work4 elektrostaticke odsavacie zariadenie 01Poskytujeme záručný aj pozáručný servis elektrostatických odsávacích zariadení SMOG-HOG, UAS, BÜCHEL, LTA, INDUSA.

Elektrostatické filtre a odsávacie zariadenia

litvinov elektrostaticke odsavacie zariadenie 009Dodávame elektrostatické odsávacie zariadenia, predávame filtre SMOG HOG, UAS, BÜCHEL, LTA, INDUSA.

Čistenie a servis prachových filtrov a odsávacích zariadení

work4 cistenie prachovych filtrov2

Poskytujeme záručný aj pozáručný servis prachových odsávacích zariadení, zabezpečujeme aj dodanie náhradných dielov.

Predaj a montáž elektrostatických a prachových odsávacích zariadení

imageNavrhujeme, dodávame a inštalujeme zariadenie s najvhodnejším typom filtrácie pre vašu požiadavku.

Sme špecialisti na priemyselné filtre

Dodávame elektrostatické filtre SMOG-HOG, UAS, BÜCHEL, LTA, INDUSA, poskytujeme k nim aj profesionálny servis. Poskytujeme aj servis a predaj prachových odsávacích zariadení značiek UAS, AB-ABSOLEN, CIPRES a ďalších.